Заменители питания

Если Вы искали в Украине Заменители питания в Киеве, или Заменители питания отзывы, а также Заменители питания цена, или Вы хотите Заменители питания купить, тогда — добро пожаловать в наш интернет-магазин спортивного питания!

витамины для спорта

Крім натрію, який стимулює силу наших м’язів, важливий ще і калій, який, в поєднанні з натрієм — змушує наші м’язи скорочуватися. А що таке скорочення м’язів? Це весь сенс нашої тренування, це важливо! Калій стимулює наповнення наших м’язів рідиною. Коли калію в організмі достатньо — досить і рідини в м’язі. А так як скорочення м’язів — процес електричний, то з достатньою кількістю рідини наші м’язи працюють повноцінно, як наповнений електролітами акумулятор. І навпаки, коли калію не вистачає — наші м’язи «зморщуються» і втрачають свій потенціал. Більш того, синтез нового білка всередині м’язів — безпосередньо залежить від кількості рідини в м’язі. Живильні речовини і амінокислоти можна порівняти з рибами в воді. Рибам добре, коли води багато.

як сіль впливає на м’язи

Але справа в тому, що баланс натрію і калію в нашому організмі настільки чітко відрегульоване, що недолік натрію змушує наші клітини «викидати» з себе зайвий калій. Виходить, що низький вміст в нашому організмі одного важливого речовини, неминуче тягне за собою низький вміст іншого. При такому стані організму, зростання м’язів значно сповільнюється, втрачається сила.

Не варто намагатися стимулювати свої силові показники і зростання м’язів надлишковим прийомом натрію. Ваші нирки здатні вивести з організму всього 15-20 грам солі. Решта сіль — отруює організм!

Сегодня, заменили питания купить в Украине (Киеве), можно у нас всего за несколько минут.

Рекомендуем посетить категорию товаров: CLA — Конъюгированная линолевая кислота


Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой отзыв, пинг пока закрыт.

Ваш отзыв

Яндекс.Метрика