Гейнеры

Если Вы искали в Украине гейнер в Киеве, или Вас интересуют на гейнер отзывы и на гейнер цена, а возможно, Вы хотите гейнер купить, тогда — добро пожаловать в наш интернет-магазин спортивного питания!

витамины для спорта

Багато спортивних дієтологи відзначають той факт, що для більш інтенсивного росту і відновлення м’язової тканини необхідно споживання 23 г білка на 1 кг ваги на добу. Якщо порахувати, скільки для цього знадобиться продуктів, і адже не весь обсяг засвоїться, то виявиться що така кількість їжі просто шкідливо. Набагато краще випити коктейль, насичений амінокислотами, який здатний замінити 20 яєць, в цьому і полягає користь гейнера. Купуються добавки у вигляді гейнера і амінокислот в спеціалізованих торгових точках, таких як магазини спортивного харчування СПб або інтернет магазин power-way.ru.

Але, як і будь-який харчовий продукт у всьому світі, при зловживанні виникають не особливо приємні наслідки. Виключення не складають і гейнери, побічні дії яких полягають в розладі шлунка, діареї. Для того щоб уникнути такого ефекту, гейнери і амінокислоти повинні вживатися відповідно до зазначеної дозуванням і не частіше, ніж рекомендується.

Варто пам’ятати, що для досягнення швидких і видимих результатів необхідний:

Технічно правильний тренінг;
Дотримання режиму дня;
Здорове харчування і відсутність алкоголю.

Для того щоб визначити, як пити амінокислоти, необхідно знати склад концентрату. Так як в кожному конкретному випадку розрізняється режим вживання, так і мета застосування спортивного харчування відрізняється. Якщо говорити простіше, то різні види спортивного харчування насичують організм іншими вітамінами і корисними елементами.

Рекомендуем посетить категорию товаров: Протеины Многокомпонентные


Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой отзыв, пинг пока закрыт.

Ваш отзыв

Яндекс.Метрика